Контакти

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305

info@avk.org.ua

Адреса для листування

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

Відкритий тендер на надання послуг з координації проєкту

Оголошуємо відкритий тендер на надання послуг з координації проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт: 

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» передбачає, зокрема, такі активності: 

Тривалість проєкту – з серпня 2021 року по серпень 2023 року. 

Зайнятість  – 100% робочого часу на місяць, відповідно до чинного законодавства 

Кінцевий термін подачі документів – 25 серпня 2021 року.

Перелік необхідних послуг:

Вимоги до надавача/надавачки послуг: 

Перелік документів, що мають бути надані у межах тендерної пропозиції:

  1. CV (укр. та англ.)
  2. Мотиваційний лист
  3. Пропозиції щомісячної ставки (пропозиції просимо надавати у гривнях та євро за місяць, 100 % зайнятість. Розрахунки будуть здійснюватися у гривнях згідно до обмінного курсу, зафіксованого контрактом проєкту)
  4. Прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки в разі наявності.

Рекомендаційні листи від попередніх роботодавців, партнерів, менторів тощо будуть перевагою при відборі.

Інформацію для пунктів 3, 4 рекомендуємо оформлювати відповідно до шаблону.

Пакет документів з темою «Надання послуг з координації проєкту» надсилайте на  поштову адресу (рекомендованим листом Укрпошти або кур’єрською доставкою): 

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)   

Дедлайн подачі пропозицій – 25 серпня 2021 року.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 

+380971191142, Анастасія Макаренко, виконавча директорка

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») розглядатиме лише повні аплікації та контактуватиме лише з кандидатами/кандидатками, які відібрані до співбесіди.

ПОДІЛИТИСЯ