Контакти

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305

info@avk.org.ua

Адреса для листування

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

Відкритий тендер на надання послуг зі створення освітньої програми з безпеки руху на велосипеді для школярів

Оголошуємо відкритий тендер на надання послуг зі створення освітньої програми з безпеки руху на велосипеді для школярів проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт: 

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» передбачає, зокрема, такі активності: 

Терміни надання послуг  – з грудня 2021 року по лютий 2022 року. 

Зайнятість – 23 робочі дні по 8 годин.

Кінцевий термін подачі документів – 28 грудня 2021 року.

Перелік необхідних послуг:

Вимоги до надавача/надавачки послуг: 

Перелік документів, що мають бути надані у межах тендерної пропозиції:

  1. CV (укр. або англ.)
  2. Супроводжуючий лист, що включатиме опис та посилання на розроблені раніше методичні та навчальні матеріали
  3. 2 рекомендаційні листи (будуть перевагою)
  4. пропозиції вартості послуг  (пропозиції просимо надавати у гривнях та євро за 1 робочий день). Розрахунки будуть здійснюватися у гривнях згідно до обмінного курсу, зафіксованого контрактом проєкту)
  5. В разі наявності ФОП: Прізвище, ім’я, по-батькові фізичної особи-підприємця учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки.

Інформацію для пунктів 4, 5 рекомендуємо оформлювати згідно з шаблоном.

Пакет документів з темою «Надання послуг зі створення освітньої програми з безпеки руху на велосипеді для школярів» надсилайте на електронну адресу a.gusar@avk.org.ua або поштову адресу (рекомендованим листом Укрпошти або кур’єрською доставкою): 

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») 

Одержувач: Ангеліна Гузар, +380671017077

Дедлайн подачі пропозицій – 28 грудня 2021 року.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 

+380671017077, Ангеліна Гузар, координаторка проєкту

+380971191142, Анастасія Макаренко, виконавча директорка U-Cycle

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») розглядатиме лише повні аплікації та контактуватиме лише з кандидатами/кандидатками, які відібрані до співбесіди.

ПОДІЛИТИСЯ