Контакти

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305

info@avk.org.ua

Адреса для листування

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

Відкритий тендер на вибір постачальника щодо постачання набору Веломентора

Оголошуємо відкритий тендер на вибір постачальника щодо виготовлення набору веломентора в рамках реалізації проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт:

Кампанія «Велосипедом до школи» проходить у межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Кампанію також підтримує Програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій».

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Перелік  товарів в наборі Веломентора та вимоги до товару:

Зацікавлені компанії просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  1. лист на участь у тендері (обов’язково з підписом);
  2. опис досвіду
  3. дані фізичної особи-підприємця/ТОВ учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки в разі наявності.
  4. дизайн-макет з розміщенням логотипів та фото товару з замірами й описом
  5. сертифікати якості виробу або його складових матеріалів (у разі наявності)
  6. вартість послуг компанії – пропозиції вартості послуг  (пропозиції просимо надавати у гривнях та євро за одиницю товару). Розрахунки будуть здійснюватися у гривнях згідно до обмінного курсу, зафіксованого контрактом проєкту. Вартість товару (набору веломентора) має включати доставку (транспортування) до м. Київ, Ярославів вал, 7, оф.  305

Інформацію для пунктів 4,5 рекомендуємо оформлювати згідно з шаблоном.

Критеріями обрання постачальника послуг будуть наступні:

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом – 26 грудня 2021 року до 18:00 на адресу ГО “Асоціація велосипедистів Києва”: м. Київ, Ярославів вал, 7, оф. 305  або на e-mail: a.grushko@avk.org.ua

Терміни надання послуг – 1 січня – 15 березня 2022 року. 

Кінцевий термін подачі документів – 26 грудня 2021 року.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 

+380964740030, Андрій Грушко, менеджер з закупівель та логістики проєкту 

+380937855577, Аліна Кундіч, координаторка кампанії Велосипедом до школи

ПОДІЛИТИСЯ