Контакти

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305

info@avk.org.ua

Адреса для листування

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

На церемонії відбудеться нагородження переможця конкурсу «Велопрацедавець 2020» у Києві та підсумок національного конкурсу в 8 містах України.

Церемонія нагородження конкурсу «Велопрацедавець 2020»

Коли: 10 грудня, четвер, 15:00-16:30

Де: онлайн на сторінці Національний конкурс “Велопрацедавець року” і U-Cycle

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

На церемонії відбудеться нагородження переможця конкурсу  «Велопрацедавець 2020» у Києві та підсумок національного конкурсу у 8 містах України. 

Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Він заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

У 2020 році конкурс «Велопрацедавець року» вдруге пройшов на національному рівні для українських роботодавців у восьми містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

На участь у конкурсі у 8 містах подавались роботодавці різних галузей: 

Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальними координаторами конкурсу є місцеві громадські організації. Інформаційним партнером конкурсу «Велопрацедавець 2020» є сайт пошуку роботи robota.ua.

ПОДІЛИТИСЯ