Захоплюючий ролик про те, як голландці зіштовхнулися з автомобільною кризою у 50-х, коли машини зайняли всі дороги та площі, вбивали людей та змінювали міста так, що в них не хотілося більше жити. Протести мешканців спонукали щось змінювати, а нафтова криза підштовхнула владу до політики зменшення використання автомобілів, та збільшення використання громадського транспорту, велосипедів та пішої ходи.
6 хвилин екскурсу в історію та аналіз транспортних проблем. На нижній панелі кнопка СС – субтитри, ви можете вибрати зручну для вас мову субтитрів.