Ми готові співпрацювати з вашою громадською організацією для досягнення найкращого спільного результату. Наша громадська організація накопичила досвід та експертність у темах сталої міської мобільності, промоції та адвокації велотранспорту.

Наші практики:

  • З 2007 року до U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») долучилися понад 800 членів.
  • З 2010 року ми проводимо тематичні велопаради. Перший Велопарад дівчат відбувся саме в Києві, після чого став популярним у десятках інших міст.
  • З 2011 року ми організовуємо Велошколу з безпеки руху, де всі охочі можуть навчитися їздити по Києву згідно з правилами дорожнього руху.
  • З 2014 року ми проводимо флешмоби День Велосипедом на роботу, які виросли в регулярні всеукраїнські флешмоби, що збирають, зокрема, у Києві 300-500 велосипедистів по кілька разів на рік.
  • Ми системно працюємо з українськими національними та локальними ЗМІ, щоб просувати велосипед як безпечний зручний транспорт.

Уже багато років ми ділимося найкращими практиками під час освітніх таборів Bike Camp і щорічних міжнародних конференцій Veloforum.

Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом з іншими організаціями, тому пропонуємо проведення тренінгів та воркшопів на такі теми.

Теми тренінгів і воркшопів:

  1. організаційний розвиток (волонтерська та членська програми, робота з медіа, фандрайзинг, співпраця з донорами та ін.)
  2. запуск велошколи з безпеки руху (у т.ч. навчання для майбутніх велотренерів)
  3. планування та реалізація проектів Громадського бюджету
  4. адвокація системних змін (національний та локальний рівень)
  5. промоція велотранспорту та сталих міських рішень.

Дізнатись більше про консалтинг U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») можна, завантаживши буклет.

Катерина Шульга
координаторка напрямку консалтинг
k.shulha@avk.org.ua
+38 093 92 89 85