Велокультура може стати частиною вашої програми корпоративної соціальної відповідальності wellness. Велосипед зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

Рекомендації про велопарковки

Ми розробили рекомендації з розміщення та форми велопарковок для офісів, магазинів та інших громадських закладів Києва.


Щоб впровадити велокультуру в компанії, мало встановити велопарковку. Варто інформувати та заохочувати співробітників їздити велосипедом.


Велошкола з безпеки руху

Онлайн-уроки з безпеки руху на велосипеді

Велопрацедавець року

З 2010 року ми проводимо щорічний конкурс «Велопрацедавець року», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси.

Велопарковка в офісі Велопрацедавця 2019 IT-компанії Infopulse.

У 2019 році конкурс вперше пройшов на національному рівні, з 2010 року конкурс проходить у Києві. Національний конкурс «Велопрацедавець 2020» пройшов у 9 містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Одеса та Славутич.

Перемогу в конкурсі отримує компанія/організація/установа, що пропонує найкомфортніші велоумови для співробітників.


Bike Friendly Company

Ми запустили програму сертифікації для бізнесу Bike Friendly Company.

Щоб потрапити на мапу локацій Bike Friendly Company, компанія має пройти велоаудит і отримати сертифікати Зелений або Gold.

Учасниками сертифікаційної програми можуть стати кав’ярні та ресторани, готелі, хостели, заклади культури, бізнес-центри, магазини та супермаркети тощо. Вимоги до різних типів закладу відрізняються.

Анастасія Балабанова
представниця Ради U-Cycle з бізнес-партнерств