Проголосуйте за цікаву вам лекцію

Асоціація велосипедистів Києва планує брати участь у цьогорічній виставці “Велобайк”.

Є ідея зробити кілька презентацій та майстер-класів для відвідувачів виставки. Кілька тем вже було запропоновано, і тепер звертаємося до всіх вас із проханням позначити всі теми, що є цікавими та корисними для більш-менш досвідчених велосипедистів.

Форму опитування шукайте за цим посиланням

Пропозиції інших тем більш ніж вітаються!

Опитування триватиме до п”ятниці, 14 січня, включно. Дякуємо.

ПОДІЛИТИСЯ