Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про утворення робочої групи для розробки цільової програми велосипедної інфраструктури у місті Львові. Співкерівниками робочої групи призначено директора департаменту містобудування Андрія Павліва та директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексія Побурка. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської міської ради.
У розпорядженні зазначено, що робоча група повинна до 31 грудня 2007 року розробити цільову програму велосипедної інфраструктури у місті. Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського
голови Львова з гуманітарних питань Василя Косіва.
“В межах програми плануємо створити у місті паркувальні зони для велосипедів, велорозмітку та велодоріжки, а також туристичні маршрути. Окрім цього, незабаром у Львові стартує інформаційна кампанія для мешканців з метою промоції велотранспорту серед львів’ян”, – зазначив спеціаліст управління культури та туризму Львівської міської ради Володимир Закалюжний.