Кіровоградські велосипедисти – за розвиток велоруху в місті

У Кіровограді створили велоклуб “Там-De-Ми”, який ставить за мету допомагати велосипедистам відстоювати їхні права, пропагувати здоровий спосіб життя, організовувати заходи, що демонструють перваги екологічно чистого транспорту та будуть імідж Кіровограда як міста, в якому існує розвинений велорух.

Більше про новостворений клуб та його роботу: http://veloyoga.com.ua

ПОДІЛИТИСЯ