Велосипедисти приєдналися до руху за безпеку на дорогах

Велосипедисти приєдналися до проходу пішоходів за безпеку дорожнього руху, “The Long Short Walk”, 11 травня.

 

Акція “The Long Short Walk” розпочалася на Михайлівській площі, звідти пішоходи дійшли, а велосипедисти доїхали до Майдану Незалежності.

 

Акція пройшла в рамках Тижня безпеки дорожнього руху ООН, організована Асоціацією безпеки дорожнього руху.

Фотографії члена Асоціації Віктора Крука зі заходу

ПОДІЛИТИСЯ