Тетяна Лемак

Таня зацікавилася велосипедами, коли працювала журналісткою у Києві, і невдовзі купила собі свого першого “Дорожника” з кошиком на кермі. Згодом поміняла його на ретро “Пежо”, а потім вести лік її сіті-байкам стало просто неможливо. Таня любить кататися у сукні та на підборах, а в кошику везти батон, фрукти та квіти.

Вона допомагає Асоціації з наповненням сайту, перекладом статей, організацією акцій, спілкуванням з журналістами та іншими комунікаційними питаннями.

Також Таня започаткувала блог, у якому публікує короткі розповіді з життя київських велосипедисток та велосипедистів.

Таня – журналістка і фотограф, наразі мешкає в Ужгороді, де цілорічно бореться з міською владою: взимку – щодо неприбраного на дорогах снігу, влітку – за створення велодоріжок.

ПОДІЛИТИСЯ