Вакансія для велолюбителів-барменів у центрі Києва

У центрі Києва відкривається вело-бар, відбувається набір барменів.

“З радістю повідомляємо про пошук до нашої дружньоі команди велолюбителів-барменів. Якщо ти вмієш готувати найкрутіші коктейлі, молодий, з прекрасним почуттям гумору, якщо катання на велосипеді – це твоє хобі, мрія всього життя або невід’ємний засіб пересування – тобі однозначно до нас.

Ми відкриваємо в центрі Києва вело-бар і дуже хочемо зібрати команду однодумців, для кого робота буде перш за все хобі для душі”, – повідомляють засновники.

Вимоги:

Прохання надсилати резюме на пошту: anastasiya [at] bon-appetite.com.ua

Контактний номер: 0951882244

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ