Вітаємо з Новим 2017 роком!
Дякуємо всім, хто разом з нами робить реальністю мрію про зручний для велосипедистів Київ. З кожним роком нас стає більше, бо в місті, в якому комфортно їздити на велосипеді, почуваються краще всі.
Бажаємо часу і натхнення крутити педалі, їхати вгору і долати нові вершини в житті. Поїхали в 2017 рік!
З любов’ю, Асоціація велосипедистів Києва.
п.с. перевірте свою удачу в нашому новорічному розіграші подарунків!