Велопарад у піжамах стає Велопарадом у гумаках

Київ накрило дощем, тож Велопараду у піжамах не буде. Проте буде Велопарад у гумаках!

Прекрасну піжамну ідею ми залишимо для кращої погоди. Але потішити пішоходів теж треба, тож давайте все-таки поїдемо. Поїдемо так, як це роблять в Амстердамі: у гумових чоботах та дощовичках.

Кого хвилює той дощ, якщо є прекрасна компанія?

Похизуємося своїми різнокольоровими дощовиками та чоботами!

(Найбільш впевнені у собі велосипедисти можуть приїхати абсолютно по-голландськи)

Час та місце не змінилися: метро “Арсенальна”, 22 вересня, 12:00.

То що, їдемо?

ПОДІЛИТИСЯ