Київ накрило дощем, тож Велопараду у піжамах не буде. Проте буде Велопарад у гумаках!
Прекрасну піжамну ідею ми залишимо для кращої погоди. Але потішити пішоходів теж треба, тож давайте все-таки поїдемо. Поїдемо так, як це роблять в Амстердамі: у гумових чоботах та дощовичках.
Кого хвилює той дощ, якщо є прекрасна компанія?
Похизуємося своїми різнокольоровими дощовиками та чоботами!
(Найбільш впевнені у собі велосипедисти можуть приїхати абсолютно по-голландськи)
Час та місце не змінилися: метро “Арсенальна”, 22 вересня, 12:00.
То що, їдемо?