Коли: 21 грудня 2013 року, збір 11:00
Де: Київ, парк Дружби народів
Організатор: київські велосипедисти
Вже кілька років поспіль київські велосипедисти святкують новий рік у парку Дружби народів.
З собою брати теплі речі, їжу для спільного столу, гарний настрій.
Приєднатися до обговорення події можна на форумі http://www.velokiev.com