Час: 14 серпня, 19:00-21:00
Місце: Чернігів, парк ім. Богдана Хмельницького (біля пам’ятника Богдану Хмельницькому)
Організатор: ВелоЧернігів

У той час, як кількість велосипедистів на вулицях Чернігова зростає, ВелоЧернігів починає інформаційну кампанію з метою попередження збільшення кількості ДТП за участі велосипедистів.
На вело-уроці організатори будуть розповідати про основні помилки велосипедистів на дорозі та про те, як їх уникнути. Частиною вело-уроку буде поїздка центром міста разом з інспекторами ДАІ, під час якої будуть робитися зупинки на перехрестях з метою пояснення, як найбезпечніше їх перетнути.
Вело-урок проходитиме наступним чином:
19:00 – Збір та знайомство
19:10-19:30 – Типові помилки велосипедистів та водіїв на дорозі
19:30-19:40 – Запитання і відповіді
19:40-19:50 – Спільне планування маршруту (по найскладнішим і найпроблемнішим місцям – місця обиратимуться разом)
19:50-21:00 – Велопрогулянка містом з інспектором ДАІ
Коротше кажучи, якщо хочете побачити і послухати інспектора ДАІ, який їздить на велосипеді за правилами – приходьте!
Зареєструватися можна тут.
Вело-урок відкритий для велосипедистів всіх рівнів підготовки та складності.
Дітей ласкаво просимо на першу теоретичну частину заняття (19:00-19:45). Друга частина заняття буде проходити на проїжджій частині. Діти можуть їхати паралельно по тротуару, під наглядом батьків.
Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua
Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!