Велопарад ДідоМорозів 2015 у Вінниці

Час: 3 січня 2015, 11:00

Місце: Вінниця, Майдан Незалежності (місце зустрічі)

Організатор: Вінницька міська рада


З метою популяризації велосипедного руху у Вінниці Вінницька міська рада за підтримки депутата міської ради Павла Яблонського організовує «Велопарад ДідоМорозів». Розпочнеться велопробіг з майдану Незалежності (біля приміщення міської ради). Велосипедисти завітають на новорічну ялинку, що біля Вежі, у Центральний парк та прокатаються містом, створюючи вінничанам новорічний настрій. Загалом, маршрут пролягатиме по вулиці Соборній, Грушевського, Пирогова, Келецькій, 600-річчя, Хмельницьке шосе, до майдану Незалежності.

Для участі у параді необхідно мати хоча б один атрибут Діда Мороза, Снігурки, Санта-Клауса або Святого Миколая. Також можна прикрасити свій велосипед. На фініші всі учасники зможуть позмагатися у конкурсі на найкреативніші костюми та отримати новорічний подарунок в номінаціях: «Велодідомороз», «Велоснігурка» або «Новорічний Олень». Батьки з дітками запрошуються після велопробігу у кінотеатр «Родина» на новорічний вогник, який розпочнеться о 12:00.

Подія на офіційному сайті Вінницької міської ради.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ