Публічне обговорення “Нове життя київського велотреку”

Час: 20 січня 2015 о 18:30

Місце: вул. Хрещатик, 32, Київ (2 поверх, зала біля кабінету Головного архітектора м. Києва)

Організатор: Департамент містобудування та архітектури

київський_велотрек_обговорення

Департамент містобудування та архітектури відкриває двері для публічного обговорення щодо майбутньої долі київського велотреку.

На заході доповідатимуть:

Олег Гаряга, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації;

Володимир Мельник,  ExtremeFactory;

Анна Бондар, Департамент містобудування та архітектури;

Ірина Бондаренко, Асоціація велосипедистів Києва.

Запрошуємовсіх небайдужих!

Долучайтесь до обговорення!

Вхід вільний!

Подія у Facebook.

Про те, що відбувається з київським велотреком, можна почитати тут.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ