Час: 18 серпня 2015, 19:00
Місце: парк ім. Тараса Шевченка, Київ
Організатор: Critical Mass Ukraine

Велосипедом з роботи разом із Critical Mass Kyiv – для тих, кто крутить педалі щодня!
Всі знають і полюбляють Велосипедом на роботу, а ми пропонуємо хоча б раз на місяць з тієї роботи виїхати!
Збираємося 18 серпня (вівторок) з 19:00 у парку Шевченка. П’ємо каву, граємо у фрізбі та просто спілкуємося. Потім робимо невеличке коло по центру разом, а далі знаходимо компанію та їдемо додому районними колонами. Темп спокійний, настрій – чудовий!
УВАГА! Ця покатуха – не Крітікал Масс. Ніяких маршалів та супроводу не буде, дотримуємося правил дорожнього руху і показуємо, якими няшками ми вміємо бути на дорозі.
Подія у Facebook.
Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!
Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua