Час: 17 травня, 19:00
Місце: парк Шевченка, Київ
Організатор: Критична маса Київ
Велосипедом з роботи разом із #CriticalMassKyiv – для тих, кто крутить педалі щодня!
Всі знають і полюбляють Велосипедом на роботу, а ми пропонуємо хоча б раз на місяць з тієї роботи виїхати 🙂
Збираємося 17 травня з 19:00 у парку Шевченка. Приблизний час старту 19:40, тому всі встигають, поки ми п’ємо каву, граємо у фрізбі та просто спілкуємося. Потім робимо невеличке коло по центру разом, а далі знаходимо компанію та їдемо додому районними колонами. Темп спокійний, настрій – чудовий!
Зверніть увагу на те, що вітається наявність переднього да заднього світла (на дорогу додому).
За умови поганої погоди, їдемо до дому самостійно 🙂
УВАГА! Ця покатуха – не Крітікал Масс. Ніяких маршалів та супроводу не буде, дотримуємося правил дорожнього руху і показуємо, якими няшками ми вміємо бути на дорозі 🙂
Страва – https://www.strava.com/clubs/128569/group_events/100079
Катушкін – http://katushkin.ru/rides/2016/05/17/55417#