На велодоріжці проспекту Перемоги встановили кіоски і туалети. Також на ній паркується багато автомобілів. Велосипедисти шукають шляхи вирішення цих проблем.
Днями в інтернеті з’явився звіт про поїздку велосипедистів по новій велодоріжці уздовж проспекту Перемоги в Києві.
Велодоріжка вела просто в чотири синіх туалети, в кіоск “Державної лотереї” та кущі хризантем.
А ще на ній було дуже багато припаркованих машин.
Невідомі велосипедисти спробували наочно пояснити істинне призначення велодоріжки.
Навіть запросили тележурналістів.
У суботу планують зробити більш масштабну акцію, під час якої роз’яснити водіям, торговцям та Київблагоустрою, навіщо велодоріжку треба тримати вільною.
Зичимо успіхів і запрошуємо долучатися!
Джерела фото та інформації: