З 26 травня 2021 року у метро можна перевозити велосипеди у чохлі чи належній упаковці безоплатно.
Внесення доповнень до Правил користування київським метрополітеном затвердила Київська міська рада. Рішення читайте за посиланням https://kmr.gov.ua/sites/default/files/588-629.pdf
Про можливість перевезення велосипедів у метро зазначено у пункті 3.5. Правил користування метрополітеном: «Пасажирам дозволяється безоплатне перевезення: спортивного спорядження (лиж, санок, ковзанів, велосипедів тощо) у чохлах або належній упаковці.»
Також принагідно нагадуємо нашу пам’ятку про перевезення велосипедів у різних видах ГТ міста Києва: https://u-cycle.org.ua/…/pravyla-perevezennia…/
Знайте свої права й користуйтеся ними правильно!