Черкаські велосипедисти проїхалися містом на підтримку Євромайдану

Черкаські велоактивісти провели другий велопробіг, аби висловити свою громадянську позицію та підтримати ідеї Євромайдан.

Велосипедисти проїхалися центральними вулицями міста, де їх вітали автомобілісти на перехожі. Цього разу їх було не багато (робочий день, все-таки), але в наступну суботу обіцяють більш людну акцію.

Обговорення події відбувалося на Facebook, знайомтеся з активістами та долучайтеся до майбутніх подій.

Фото з першого «веломайдану» в Черкасах 4 січня

ПОДІЛИТИСЯ