Кандидат в мери Києва Ігор Луценко звернувся до Асоціації велосипедистів Києва з пропозицією організувати зустріч. Зустріч відбудеться 18 березня о 18:30 біля метро “Золоті ворота”.
Ігор планує представити передвиборчу програму та заслухати пропозиції велосипедистів.
Ми створили форму для реєстрації на зустріч велосипедистів з Ігорем Луценком, щоб зрозуміти, скільки людей хоче прийти. Будь ласка, обов’язково зареєструйтеся! Зареєстровані учасники отримають підтвердження та адресу зустрічі на пошту.
Також Асоціації велосипедистів Києва опублікувала велосипедні вимоги до кандидатів у мери Києва, читайте та коментуйте.
Ігор Луценко є членом Асоціації велосипедистів Києва з 2011 року. Щоправда, останні два роки забував сплачувати членський внесок.
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва.
Що більше нас буде, то швидше будемо жити у комфортному місті!