Асоціація провела велонавчання в рамках Тижня сталої енергетики

В рамках Тижня сталої енергетики Асоціація велосипедистів Києва разом з проектом ЄС “Підтримка впровадження Транспортної стратегії України” провела на Подолі безкоштовне велонавчання з безпеки руху.

велонавчання

Під час велонавчання досвідчені велосипедисти проводять короткий інструктаж з правил дорожнього руху, які особливо важливі для їзди на велосипеді.

велонавчання

Далі група закріплює теорію на практиці – близько години ми їздимо вулицями Києва.велонавчання

Проїзд перехресть (регульованих та нерегульованих) повороти, їзда по головній та другорядній дорозі, маневрування, рушання після зупинки, встановлення зорового контакту з водіями і багато іншого – все це тепер уміють робити велосипедисти правильно.велонавчання

Фото: Олена Духновська

Асоціація велосипедистів Києва проводить безкоштовні велонавчання щонеділі в п’яти районах Києва: Оболонь, Поділ, Позняки, Дарниця та Голосієво. Наступне навчання – 6 липня.

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

ПОДІЛИТИСЯ