Чергові загальні збори АВК

Відбудуться у вівторок 11 грудня 2007р. о 19:00 в Трапезній Київо-Могилянської Академії (Контрактова пл.4).
Порядок денний:

1) Наші подальші плани по взаємодії з київською владою. Доповідає Загреба
2) Підготовка до виставки "Велобайк-2008" в тому числі видання брошури. Доповідає Александров
3) Про сайт АВК. Доповіді не буде. Прохання до всіх підготувати пропозиції по роботі сайту.
4) Прийом в члени АВК бажаючих (?).
5) Про членський внесок (?)
6) Різне.
Прохання до членів АВК бути обов"язково.
Запрошуються також всі, хто бажає вступити до лав АВК або докладніше ознайомитися з її роботою.
ПОДІЛИТИСЯ