1) В будь-який робочий день подзвони за телефоном:
а) Головне управлiння транспорту: тел. 278-22-41
б) Вiддiл дорiг, велотранспортування та пiшохiдних шляхiв в ГУ
транспорту: тел. 235-64-95
в) КП "Киiвдорсервiс": тел. 248-12-96, 248-12-37 (це КП є вiдповiдальним
виконувачем розпорядження №886)
г) Служба допомоги мера киянам: тел. 15-51
2) Спитай. Наприклад: «Добрий день, мене звуть Вадим, я велосипедист.
Чув, що вже рiк дiє розпорядження мера*,
тому хочу спитати – коли будуть велодорiжки?»
3) Якщо тебе вiдправили за iншим номером – дзвони за iншим.
4) Дiзнайся остаточну вiдповiдь. Не зважай, якщо будуть бурчати.
Ти маєш право знати.
5) Опиши свої пригоди і відповідь мерії на сайті www.www.avk.org.ua у розділі
"Вона – відповідає" та на www.velokiev.com. Мабуть, це буде щось цікаве :о)
Не зареєстровані на сайті АВК відвідувачі можуть писати про свої успіхи на president[злий_антиспамний_собака]www.avk.org.ua
*після акції «Велонаїзд» мер Леонід Черновецький підписав розпорядження «Про облаштування та розвиток велосипедних
доріжок у м. Києві» – №886 від 01.07.2008. Згідно нього до 30.12.2008 в Києві мали бути облаштовані 16 км велодоріжок.
Мерія витратила 98 тисяч гривень, але не зробила жодної доріжки.
Не лишайся байдужим! Допоможи нам зробити Київ зручним для велосипедистів!