Асоціація велосипедистів Києва візьме участь у виставці "Велобайк 2010" в Києві 19-21 лютого. Ми представимо організацію на власному стенді, а також проведемо презентацію діяльності та планів на майбутнє (час та дата презентації будуть повідомлені додатково). Дякуємо організатором за надання можливості взяти участь у виставці! До зустрічі на "Велобайку"!