Стенд Асоціації велосипедистів Києва вже відкрився для відвідувачів виставки "Велобайк 2010" (у "Київекспоплазі").
Нас можна знайти між стендом "Yamaha" та кав'ярнею. Всі знають, де це :о)
На стенді АВК можна буде познайомитися з нами, дізнатися, які наші плани на майбутнє та долучитися в якості волонтера до нашої роботи.
А також поспілкуватися із нашим харизматичним лідером Віктором Загребою та "мотором АВК" Дімою Александровим.
Чекаємо вас на "Велобайку"!