У суботу в Маріїнському парку малюватимуть велосипеди на асфальті

 

У суботу, 9 квітня, велосипедисти Києва влаштовують конкурс на кращий велосипедний малюнок на асфальті, причому малювати їх будуть художники та студенти художніх навчальних закладів. Малюнки на велосипедну тему, які мають ілюструвати привабливість велотуризму та зручність велосипеду, як виду транспорту, будуть виконані кольоровою крейдою.

Переможець конкурсу, який отримає найбільше голосів онлайн-голосуванням, виграє велосипедну подорож Кримом.

Подробиці: http://www.velotour.com.ua/art-konkurs-na-luchshij-velorisunok-na-asfalte-9-aprelya.html

Час: 9 квітня 2011 року, 11:00-16:00

Місце: Київ, Маріїнський парк, біля літньої сцени

Організатори: клуб активного способу життя „Велотур”, Асоціація велосипедистів Києва,

098-21-21-444 Марія

 

ПОДІЛИТИСЯ