27 серпня на перехресті Льві Толстого та Саксаганського о 21:30 світла Skoda здійснила наїзд на велосипедиста. Зараз хлопець у лікарні у важкому стані. За інформацією, отриманою від потерпілого, машина рухалася на червоне світло. Прохання до всіх, хто був свідком цієї ДТП – допоможіть встановити хід події!
Якщо ви були свідком цієї події, будь ласка, зателефонуйте 067 238 41 17, Катерина.
Якщо не були – ви все одно можете допомогти, перепостивши це повідомлення у соціальних мережах або розповсюдивши його серед друзів та знайомих по ICQ, Skype тощо. Заздалегідь вдячні за будь-яку інформацію та допомогу!
Джерело: http://nashkiev.ua/zhurnal/novosti/pomoch-velosipedistu-postradavshemu-v-dtp.html