Конкурс на дружній до велосипедистів офіс відкрито!

У вас в офісі є душ? А велостоянка? Можливо, ви самі їздите на роботу на безмоторному транспорті? Тоді у вашого боса є всі шанси отримати звання «Велопрацедавця-2011»!

Реєстрація до 15 жовтня! (за цим посиланням – умови конкурсу та реєстрація)

Конкурс проводиться у рамках святкування Європейського тижня мобільності, організатор – Асоціація велосипедистів Києва.

ПОДІЛИТИСЯ