У вас в офісі є душ? А велостоянка? Можливо, ви самі їздите на роботу на безмоторному транспорті? Тоді у вашого боса є всі шанси отримати звання «Велопрацедавця-2011»!
Реєстрація до 15 жовтня! (за цим посиланням – умови конкурсу та реєстрація)
Конкурс проводиться у рамках святкування Європейського тижня мобільності, організатор – Асоціація велосипедистів Києва.