Велошколі потрібен координатор

Шукаємо координатора роботи безкоштовної Велошколи для велосипедистів та початківців. Велошкола працює щосереди з 19 до 21 у КПІ.

Що треба робити:

– складати графік лекцій

– запрошувати тренерів

– розміщувати інформацію про графік та роботу школи в усіх вело-джерелах та на сайтах.

Навантаження: 2 години на тиждень

Чекаємо на вашу допомогу: isbondarenko@www.avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ