Наші політики і чиновники ще досі не вміють відповідати за свої слова, і дозволяють собі ляпати все що попало. Так минулого тиждня головний архітектор Львова Юрій Криворучко, сказав, що велосипедисти можуть самі намалювати собі велодоріжки, тільки хай фарбу куплять. Група активістів так і зробили, і сьогодні вранці на проспекті свободи було намальовано першу велодоріжку міста Львова. Малювали абияк, адже велосипедисти не дорожня служба, і не мають необхідних навичок. Було припарковано кілька автівок, які просто обмальовувались. Натомість водії автівок були дуже не задоволені діями активістів, не зважаючи на те що порушували як мінімум 2 правила, оскільки там стоїть знак, стоянка і зупинка заборонена, а також авта стояли ближче ніж 10 м до переходу. Будемо надіятись що це лише початок…
Далі кілька фоток з акціїІнвентар робітника дорожньої служби
Чудовий знак
Фарба по рекомендаціях Криворучка
Інтерв’ю для СТБ.
Активісти

Розпочалась робота

Було не багато

І вперед




Як вміємо так і малюємо


Іменна велодоріжка
