10-12 жовтня 2014 року пройде “Велофорум” – щорічна конференція, яка збирає велоактивістів з усієї України, а цього року – і з-за кордону!
На участь в основній програмі конференції зареєстровано понад 120 учасників та учасниць. З нетерпінням чекаємо кращих практик, аналізу невдач і нових велоісторій!
Поки що пропонуємо подивитися заохочувальне відео наших львівських колег: