Опитування: Як має розвиватися Асоціація велосипедистів Києва?

Нам цікаво, що ви про нас думаєте. Чим має займатися АВК? Чому ви долучилися або не долучилися до Асоціації? Як порадите краще інформувати про нашу діяльність? Давайте рухатися назустріч очікуваням один одного! 

Асоціація велосипедистів Києва проводить опитування щодо сприйняття та ставлення до організації.
Тут можна висловити побажання щодо того, чим має займатися організація, і як.

Будь ласка, не заглядайте на сайт за “правильними” відповідями. Відповідайте, як ви зараз думаєте і відчуваєте.
Це є дуже важливим для того, аби ми правильно зрозуміли наші теперішні недоліки.

ПОДІЛИТИСЯ