Як пройшли Pedali Party

Вчора ввечері київські велосипедисти зустрілися в одному з київських підвалів на вечірці Pedali Party.

Метою зустрічі були, звісно, нові велознайомства! Мета була виконана у повному об”ємі.

Особисто я (Іра Бондаренко) була дуже рада познайомитися із оболонським велоклубом, із організатором акції “Зробимо Україну чистою!” – це у додаток до багатьох інших людей, з якими я уже була знайома. Безліч цікавих нових ідей, які я собі занотувала і зранку з цікавістю читала, пропозиції, поради – я дуже вдячна усім за те, що знайшли час прийти і познайомитися з нами усіма!

Запрошую усіх бажаючих на наступні Pedali Party, які відбудуться у лютому, але дата ще уточнюється.

Знайти себе на фотках вело-Оболоні уже зараз можна тут.

ПОДІЛИТИСЯ