Серед тижня зустрінемося зі своїми велосипедними друзями та дізнаємося що готує місяць нам прийдешній.
А саме:
– Конференція Велофорум нарешті в Києві.
– Привідкриється таємниця Велофесту.
– Будемо рахувати київських велосипедистів. Скільки ж нас?
– Дізнаєтеся про нові інтернет велоресурси – про велосипедів всяких та різних та про модних…та станете їхніми героями))
– А також закордонні розповіді під назвою “А як у них, і чим ми гірші…”. На цей раз про недалеку Угорщину – Будапешт, і не тільки.
Місце зустрічі незмінне – дружня до київських велосипедистів кнайпа “Купідон”, що на вулиці Прорізній. Зала для некурців.
Дрескод – велосипед.
Приїжжайте на двоколісному, паркуватимем на парковці, яка вже давно готова до таких гостей як ми.
Початок 19:00. 27 квітня, середа.
Чекаємо на вас, друзі