У п’ятницю 13-го поїхали велосипедами на роботу.
Пили каву на Хрещатику, планували рік, співпрацю, поїздки. Познаймилися з людьми, які люблять велосипедистів.
Поїхали працювати.
Я нарешті спробувала нову раму. Вже дорогою назад побачила ще одного велосипедиста на чорній матовій рамі – нічого собі, популярний колір!
Іра Бондаренко,
координаторка з національних питань АВК