Мінспорту обіцяє відновити велопарковку (лист)

Міністерство молоді та спорту України обіцяє відновити велосипедну парковку біля будівлі Мінспорту у Києві на Еспланадній, 42.

Листа з інформацією про це отримала Асоціація велосипедистів Києва, у відповідь на своє звернення щодо пояснення причин демонтажу велопарковки, та прохання поновити її.

DSC_0892

“Велопарковка була демонтована для зручного прибирання снігу у зимовий період”, – повідомляє Мінспорту у листі, та обіцяє поновити її у найближчий час.

Слідкуємо за відновленням разом!

Нагадаємо, у лютому Денис Шолудько розмістив фотографії місця колишнього розташування велопарковки біля Мінспорту, та закликав відновити її.

ПОДІЛИТИСЯ