Члени Асоціації велосипедистів Києва обрали пріоритетні напрямки роботи у 2013 році:
- це проведення шкіл та практичних занять з безпечних поїздок на велосипеді,
- розробка та лобіювання змін до Державних будівельних норм,
- створення критих велосипедних парковок біля ключових станцій метро,
- більше заходів з популяризації велосипеда,
- соціальна реклама.
За такі пріоритети роботи висловилася більшість членів Асоціації на щорічних загальних зборах, що відбулися у суботу, 1 грудня. Протягом місяця буде розроблений уточнений робочий план на рік, який потім вивісимо на сайті.
У 2013 році головою продовжила працювати Ірина Ставчук, а до нової Ради увійшли Віктор Загреба, Микола Вогник, Олексій Кушка та Ольга Соловей.
Вітаємо переможців голосування та щиро дякуємо усім, хто працював у попередній Раді Асоціації, на загальних зборах та підтримує нашу діяльність.
Стати членом Асоціації та підтримати нашу роботу можна за посиланням.