26.04-02.05: Велопоїздка членів Асоціації на Дністер

Членів та активістів Асоціації велосипедистів Києва запрошуємо на вело-поїздку уздовж річки Дністер.

Поїздка відбудеться з 27 квітня по 1 травня 2013.

Цікаві місця:

Виїзд туди: потяг №117, Київ-Чернівці, 26 квітня, до станції Тлусте (Толстое) – краще брати квитки в 11 вагоні

Назад: потяг №118, Чернівці-Київ, 2 травня, з Чернівців – краще брати 1 вагон.

Координатор поїздки: Дмитро Васильєв, активіст Асоціації велосипедистів.

Контакти: vasyljev at gmail.com, 0934882546

Усі запитання та обговорення спальників/ їжі/ наметів – з Дмитром.

Хорошої поїздки!

ПОДІЛИТИСЯ