Членів та активістів Асоціації велосипедистів Києва запрошуємо на вело-поїздку уздовж річки Дністер.
Поїздка відбудеться з 27 квітня по 1 травня 2013.
Цікаві місця:
- водоспад у Ниркові
- каньйон Дністера
- Хотинська фортеця
- старе місто Чернівці
Виїзд туди: потяг №117, Київ-Чернівці, 26 квітня, до станції Тлусте (Толстое) – краще брати квитки в 11 вагоні
Назад: потяг №118, Чернівці-Київ, 2 травня, з Чернівців – краще брати 1 вагон.
Координатор поїздки: Дмитро Васильєв, активіст Асоціації велосипедистів.
Контакти: vasyljev at gmail.com, 0934882546
Усі запитання та обговорення спальників/ їжі/ наметів – з Дмитром.
Хорошої поїздки!