Пропозиції Асоціації до вело-пішохідного мосту на Володимирську гірку передадуть проектувальникам

Пропозиції Асоціації велосипедистів Києва до проектів пішохідно-велосипедного мосту на Володимирську гірку будуть передані проектувальникам наступних стадій. Про це у листі до Асоціації повідомив Андрій Вавриш, виконавець обов’язків директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

Згідно з аналізом Асоціації, найкращими з точки зору велосипедного руху є міст “Мемо” українських та міст 1996 нідерландських проектантів.

Переглянути велосипедний аналіз проектів вело-пішохідних мостів на Володимирську гірку.

ПОДІЛИТИСЯ