3.07 – робоча вело-зустріч по забороні в’їздів у парки Києва

У середу, 3 липня, проводимо робочу вело-зустріч щодо заборони в’їзду у деякі парки Києва (Феофанія, Пирогів).

У планах: визначити, що саме ми хочемо змінити і яким чином, яка ситуація в інших країнах з подібними заборонами, якими аргументами оперувати при спілкуванні, хто відповідальний.

Зустріч в офісі Асоціації велосипедистів Києва (вул. Іллінська, 12, оф. 313), без запізнень рівно о 18:30.

Запрошені усі зацікавлені.

ПОДІЛИТИСЯ