Велопарад дівчат відбувався завдяки підтримці величезної кількості людей, і ми безмежно вдячні вам за ваш вклад!
Дякуємо учасницям велопараду – чарівним і неповторним! Це свято зробили перш за все ви. Будемо раді бачитися на настуних велоподіях у Києві чи по Україні – а їх планується дуже багато!
Шукайте себе і подруг на фотографіях у Facebook, відмічайтесь, поширюйте!
Величезна подяка партнерам події (вони ж друзі):
Veliki.ua – за подарунки учасницям, спонсорство події та запальний настрій протягом всього дня!
Bike.Me – за стильні подарунки і фотоконкурс,
MakDeco – за творче оформлення на фініші,
DRUZI cafe&bar – за те, що пригощаєте учасниць велопараду смачними смузі,
AVE Coffee – за ароматну каву на Контрактовій площі.
Origo – за живу водичку для напоїв на кава-поінті.
Ведучим колон і супроводжуючим з тех.підтримкою чи аптечками, волонтерам на всіх локаціях, оперативній велологістиці, фотографам (і відеографам:), друзям, що допомогли з термосами чи звуком – і всім-всі-всім!
Наступний велопарад (не тільки дівчат) у вересні, але літо буде не менш насиченим, тож до зустрічі на дорогах, у парках, на відпочинку! А поки що можна підписуватися на розсилку велоновин і анонсів, щоб залишатися на зв’язку та бути в курсі велосипедного життя Києва.
Крутимо педалі!
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!








