Світ пересідає на велосипеди, рятуючи власне здоров’я та екологію – услід за європейцями тенденцію підхопили навіть “автомобільні” американці. До тренду сподіваються приєднатися українці, – пише Інна Прядко у №24 журналу “Корреспондент” від 22 червня 2012 року.