На другорядній дорозі, паралельній Голосіївському проспекту, не роз’їхалися велосипедист та водій “ДЕУ-сенс”.
17-річний хлопець пошкодив ногу та велосипед.
Поведінка велосипедиста вселяє надію, що з ним буде все гаразд.
А от водій “ДЕУ” нервується. Стверджує, що правил не порушував. Хлопець зненацька звалився йому на капот.
Водій встиг пригальмувати: швидкість не була високою. Поки лікарі розбиралися із хлопцем, водій “ДЕУ” спілкувався з інспекторами ДАІ та матір’ю велосипедиста.
За інформацією “Магнолія-ТВ”.
Хто знає велосипедиста – повідомте сюди!