Електровелосипедисти Києва об’єднуються

У рамках веловівторків АВК 2 червня відбувся Перший Київський електровелосипедний Форум. Нижче подаємо основні тези, що пролунали під час події (нотатки – спільнота “Електровелосипед“).

Асоціація велосипедистів Києва вдячна електровелосипедистам за ініціативність та активність, ми будемо раді підтримувати цей рух, адже всі ми крутимо педалі та робимо Київ велосипедним разом!

Більше фото тут.

Аудіо-запис тут.

Подія в Facebook.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ