Безкоштовне велонавчання з безпеки руху

Для тих, хто хоче подолати страх пересування велосипедом по місту або освіжити правила дорожнього руху для велосипедистів.

Щонеділі о 11:00 у шести районах Києва активісти Асоціації велосипедистів Києва проводять безкоштовні практичні навчальні поїздки для велосипедистів.

Час: 11 вересня 2016, 11:00

Місце: Поділ, Оболонь, Голосіїв, Нивки/Святошин, Троєщина

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація

Велошкола від Асоціації велосипедистів Києва
Тривалість поїздок – 2 години. Поїздки відбуваються з 17 квітня по 25 вересня 2016 щотижня, за винятком тих неділь, коли ніхто не зареєструється, і деяких свят (Великдень, День незалежності).

На цих поїздках ви дізнаєтеся:

Як відбувається поїздка:

Також ви отримаєте брошуру-нагадування “Як пересуватися велосипедом безпечно” та подарунок від Асоціації велосипедистів Києва.

На кожну поїздку треба обов’язково зареєструватися. Якщо ви реєструєтесь після п’ятниці 18:00, будь-ласка, по завершенню заповнення онлайн-форми зателефонуйте координатору Богдану Лепявку та повідомте про ваше бажання відвідати заняття: 063 846 00 72.

Ви маєте приїхати на справному велосипеді.

Контакти координатора усіх навчальних велопоїздок:

Анна, gaidai {at} avk.org.ua

Не бійтеся їздити по місту – переваг від велосипедних прогулянок набагато більше!

Підпишіться на розсилку АВК та додайте Google-календар, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

ПОДІЛИТИСЯ